BAYİLİKLER

 

1990 Yılında kurulan DERMO BOYA, sanayi boyaları sektöründe, özellikle yüksek performanslı ürünlerde, hem ürün hem de hizmet kalitesini ispatlamış bir firmasıdır. Sürekli Ar-Ge çalışmaları ile, uluslar arası pek çok firmanın neredeyse tüm ürünlerine eşdeğer veya daha üstün ürünler üreten firma, TSE ve ISO 9001:2008 belgelerine sahiptir.

 


 

Nullifire İngiltere ve Avrupa’da yangına dayanıklı intumesan boyalar sektöründe 30 seneyi aşkın süredir lider konumdadır. Üretiminde kullandığı son teknoloji ile çelik ve ahşap yapılarda kullanılan güvenilir ve hayat kurtaran ürünler ile sektörün güvenini kazanmıştır.

Nullifire 1973 yılında İngiltere’ de kurulmuştur. Sonraki 10 sene boyunca, yapı sektörüne çelik ve ahşap binaları yangından koruma amaçlı ürünler sunmuştur. Ayrıca inşaat alanlarında kullanılan yangın durdurucu ürünler sektörünün gelişmesinde öncü olmuştur.

 

Nullifire için yangına dayanıklı ürünler üretmenin yanı sıra çevreyi korumakta önemli bir yere sahiptir. Bu nedenden dolayı sektörde ilk su bazlı yangına dayanıklı boya ürününü üreten ve geliştiren firma olmuştur. Su bazlı ürünleri ile sektörde yeni bir çağ başlatmış olup, S707 serisi şu anda dünyanın dört bir yanında farklı çelik yapılarda kullanılmaya ve hayat kurtarmaya devam edilmektedir.

1988 yılında RPM firması ile birleşen Nullifire, şu anda 40 tan fazla ülkeye ihracat yapmakta ve sayısız önemli projelerde Nullifire ürünleri kullanılmaktadır.

Yenilenen Arge departmanı ile Nullifire müþterilerine daha hızlı ve kaliteli ürünler sunabilmektedir.  Ayrıca her parti üründe uygulanan Ad Hoc Testi yapabilme özelliğine yenilenen arge binası ve ekipmanları ile kendi bünyesinde sahip olmuştur. Sektöründeki en büyük Arge departmanına sahip olan Nullifire pasif yangın koruma sistemlerinde müşteri maliyetlerini azaltmak ve ürün performansını yükseltmek amacı ile sürekli yenilikler ve en son teknoloji ürünleri sunarak sektörün öncü firması olmuştur. Ayrıca Nullifire teknik ekibi müşterilerine belirli aralıklarla pasif yangın konusunda eğitimler vermektedir.

 

 

 

Arge Departmanı Test Fırını

 


1926 yılında kurulan Graco, Akışkan Kontrol sistemleri ve parçaları üreten lider şirketler arasındadır. Graco ürünleri, ticari ve endüstriyel işletmelerde, araç yağlama işlemlerinde kullanılan birçok akışkanı ve viskoz malzemeyi taşır, ölçer kontrol eder, dağıtır ve uygular.

Şirketin başarısı, teknolojik mükemmelliğe olan kararlı bağlılığına, dünya kalitesinde üretimine ve birinci sınıf müşteri hizmetlerine dayanmaktadır. Çalıştığı nitelikli distribütörler ile Graco, geniş bir alanda akışkan kontrol çözümlerinde kalite standartlarını tespit eden sistemleri, ürünleri ve teknolojiyi sunar. Graco, Püskürtme cila, koruyucu boya, boya devridaimi, yağ ve contalar ile yapıştırıcıların dağıtılmasını ve taahhüt endüstrisinde kullanılan güç uygulamalarına donanım sağlar. Graco'nun akışkan yönetim ve kontrol yatırımı, küresel pazara yenilikçi çözümler sunmaya devam edecektir.

 

 


 

Dynajet, Putzmeister Mörtelmaschinen GmbH'nin tescilli markasıdır. Yüksek basınçlı temizliyecilerde dünyadaki profosyonel, yetkili üreticilerin en kapsamlılarındandır.

 

 

 


 

Clemco; temizleme, çapakların temizlenmesi, shot peen, kaplama çıkarma, cilalama veya yanmış yüzeyleri temizlemek için kullanılan hava ile çalışan ekipmanların dünyadaki en geniş üreticisidir.

 

 

 


1979 yılında kurulan Trimmer, kısa bir süre içerisinde yüzey hazırlanması, pürüzlendirme, havalimanları pistinde lastik izi silinmesi, yol çizgilerinin temizlenmesi, metal yüzeylerin yenilenmesi ve pastan arındırılması konularında İtalya'da ve dünyada lider duruma gelmiştir.Düzenli araştırmalar ve gelişmiş teknolojilerin uygulanması sonucunda; İtalya'da ve dünyada endüstri, inşaat, havalimanları, gemi endüstrisi alanlarında kullanılacak ekipmanlar üretir ve pazarlar.